#služby


Tržní ocenění nemovitosti

#odhad

Zvažujete prodej nemovitosti a zajímá vás její tržní cena? Na všech našich pobočkách vám rádi osobně pomůžeme s naceněním tržní hodnoty vaší nemovitosti, popřípadě můžete využít naši online kalkulačku. Tento cenový odhad pro vás uděláme zcela zdarma. Pokud budete potřebovat, zajistíme pro vás i profesionální znalecký odhad s razítkem.


Naaranžování interiéru

#homestaging

Důkladná příprava interiéru i exteriéru nemovitosti je pro nás neodmyslitelnou součástí její prezentace. Profesionální naaranžování prostorů vždy pozvedne celkový dojem z prodávané nemovitosti a díky tomu zvýší její atraktivitu i hodnotu. Jsme tak schopni pro vás získat více potenciálních zájemců a ten nejlepší možný prodejní výsledek.

Profesionální fotografie

#fotografie

Kvalitně zhotovené fotografie jsou jedna z věcí, které pomáhají zaujmout potenciální kupce pro vaši nemovitost, proto na jejich pořízení klademe velký důraz. Protože víme, že kvalitní fotografie, které dají vyniknout prostoru, světlu a barvám, se stávají rozhodujícím prvkem při výběru nemovitost, je pro nás samozřejmostí zajištění profesionálního fotografa, který se o jejich tvorbu postará.


3D scan nemovitosti

#virtuálníprohlídka

Pomocí speciální kamery a unikátního softwaru americké společnosti Matterport dokážeme každý objekt detailně naskenovat a vytvořit tak jeho podrobný 3D model, kterým lze procházet přesně tak, jako byste byli přímo uvnitř. Efekt a zážitek z virtuální reality je perfektní. Zájemce, který přijde na prohlídku, už má tak představu o tom, jak nemovitost vypadá.

Chci to vidět
Videoprohlídka nemovitosti

#videoprohlídka

Nemovitosti, které jsou inzerované spolu s jejich videoprohlídkou, mají až trojnásobně vyšší množství zhlédnutí a o to větší počet potencionálních kupujících. Díky jedinečným záběrům objektu i jeho širokého okolí, které pořídíme i s využitím dálkově řízeného dronu, získáme poutavou videoprohlídku, která vaši nemovitost jednoznačně zatraktivní.


Chci to vidět
Webové stránky nemovitosti

#vlastníweb

Vaše nemovitost si zaslouží více než jen inzerci na sociálních sítích nebo běžných realitních serverech. Vytvoření webových stránek na míru přímo pro vaši nemovitost je pro nás nedílnou součástí naší práce. Jsme schopni na nich zachytit daleko více informací, které jsou důležité pro zájemce a hlavně s webovou stránkou můžeme dále pracovat formou PPC reklam a dalších marketingových aktivit.

Chci to vidět
Kompletní právní servis

#právníservis

Právní stránka námi zajištěných transakcí je pro nás nadmíru důležitá. Proto dbáme na vysokou kvalitu veškeré smluvní dokumentace. Dlouhodobě spolupracujeme s ověřenými advokátními kancelářemi v místě našich poboček, které pro nás tuto dokumentaci připravují a jsou tak oporou nejen pro nás, ale hlavně pro vás a vaše dotazy a potřeby.


Marketingová strategie

#marketing

Marketingová komunikace a správná komunikační strategie mířená na potenciální zájemce o koupi nemovitosti, patří mezi základní kameny úspěchu při naší práci. Ať už se jedná o prodej nebo pronájem nemovitosti, rozhodují dnes i ty nejmenší detaily. Věříme v cílené a dobře měřitelné kampaně vytvořené na míru, které se orientují na předem požadovaný výsledek.

Hypotéky a financování Explicit Invest

#explicitinvest

Financování nemovitostí nám zajišťuje sesterská firma EXPLICIT INVEST, která ve světě financí působí už řadu let a je v tomto oboru velmi dobře etablovaná. Zabezpečí tak pro naše klienti financování za těch nejlepších podmínek na trhu a je schopna jim nabídnout i návaznou dlouhodobou spolupráci ve všech oblastech finančnictví.


Rekonstrukce nemovitostí s Explicit Stav

#explicitstav

Ceníme si vašeho času, a proto je tady naše sesterská firma EXPLICIT STAV, která pro vás dle vašich požadavků zajistí potřebné stavební a související práce. Od vymalování až po komplexní rekonstrukci nemovitosti. Společnost EXPLICIT STAV se kromě této interní spolupráce zabývá také samostatnou výstavbou a většími stavebními projekty.

Chci vědět více
Přepis energií

#přepisenergií

Nechcete se zabývat výběrem dodavatele energií a ztrácet čas papírováním a spojenou administrativou? S námi vás přepis energií vůbec nezatíží, protože v této oblasti jsme jako ryby ve vodě. Najdeme pro vás tu nejvýhodnější nabídku a poskytovatele služeb a zařídíme kompletní přepis včetně veškerých právních náležitostí.


Služba prověřeného nájemce

#bezpečnýnájem

Pokud se rozhodnete nemovitost pronajímat, rádi vám v rámci našich služeb najdeme spolehlivého nájemce. Zajistíme odpovídající propagaci a potenciální zájemce prověříme ve veřejně dostupných zdrojích a v centrálním registrů exekucí. Na základě našich zkušeností vám pak doporučíme nejvhodnějšího kandidáta. Samozřejmostí je zajištění veškerých smluvních podkladů, a to vše pro vás zcela zdarma.

Developerská činnost

#development

Společnost Explicit reality se v rámci své realitní činnosti zaměřuje i na přípravu a prodej developerských projektů. V našem portfoliu tak naleznete prestižní stavby, na jejichž prodeji se podílíme nebo jsme se podíleli v nedávné minulosti. Mluví za nás především naše referenční prodeje a pronájmy, které jsme za poslední roky realizovali, a stovky spokojených klientů.


Chci vědět více