Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1

Popis nemovitosti:

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji prostorný byt 4+1 v osobním vlastnictví na ulici Ondrouškova, Brno – Bystrc. Ideální nabídka pro klienty hledající bydlení v blízkosti zeleně a lesů, kousek od brněnské přehrady, s možností rekreačních aktivit v létě i zimě.
Jedná se o byt v panelovém domě s prodlouženou a prosklenou lodžií. Dům prošel kompletní revitalizací. Bytová jednotka je po částečné rekonstrukci (vyzděné bytové jádro - nová koupelna se sprchovým koutem a toaleta, nová elektřina).
Byt je slunný a velmi dobře dispozičně řešený.
Výměry místností: Pokoje 20,4 + 12,3 + 11,6 + 15,9 m2, kuchyně 11,2 m2, předsíň 8,4 m2, koupelna 3,6 m2, lodžie 5,7 m2. Orientace oken bytu - obývací pokoj a kuchyně - východ, ložnice, pracovna a pokoj - západ.
Parkování před domem na veřejném parkovišti.
Výborná dopravní dostupnost do centra a kompletní občanská vybavenost.
V docházkové vzdálenosti 5 min. se nachází Obchodní centrum MAX se sítí obchodů a restaurací. V těsné blízkosti se nachází škola a gymnázium.
U domu najdete i několik dětských hřišť a pétanque hřiště.
Pro další informace a žádost o prohlídku kontaktujte níže uvedeného makléře.
S ohledem na legislativní požadavek jeho zveřejnění, musí být nemovitost označena v en. třídě "G", což ovšem neznamená, že do této en. třídy opravdu patří.


Video prohlídka nemovitosti:Virtuální prohlídka nemovitosti:Podobné nemovitosti: