Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1

Popis nemovitosti:

Rádi byste bydleli nedaleko centra, ale současně v klidné a příjemné lokalitě? Takové přání Vám můžeme splnit. Nabízíme k prodeji byt 4+1 v osobním vlastnictví, nacházející se v 1. zvýšeném nadzemním podlaží v Tišnově na ulici Květnická s celkovou plochou 96 m2. K bytu po zdařilé a kompletní rekonstrukci náleží lodžie a sklepní kóje. Společně s ostatními majiteli domu sdílíte 2 kočárkárny, sušárnu a pro šikovné kutily dokonce i dílnu. Byt se nachází v panelovém domě, má zděné jádro, plastová okna, nové stupačky, v kuchyni i na chodbě je dlažba, v ostatních pokojích parkety. V jedné z ložnic a na chodbě jsou vestavěné skříně, které v bytě zůstávají. Kuchyňská linka je plně vybavena vestavěnými spotřebiči. Parkování před domem.
Tento krásný byt můžete mít za 3.900 000,- Kč a každopádně vám doporučujeme prohlídku, abyste se o našich slovech mohli na místě přesvědčit na vlastní oči.

Pro paní majitelku sháníme ke koupi menší byt o velikosti 2+1, 3+kk, 3+1. Proto je možná i varianta výměny.

Podobné nemovitosti: