Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 1

Popis nemovitosti:

Nabízíme prodej velmi pěkného rodinného domu o velikosti 4+kk (možnost 5+kk) v obci Dražovice. Jedná se o dvoupodlažní novostavbu domu z roku 2016. Dům je postaven na místě původního, který byl zcela zbourán a od základu kompletně nově vystavěn. Pozemek je o celkové výměře 381 m2, z toho zastavěná plocha je 104,5 m2.

Vnitřní dispozice domu je velmi dobře a důmyslně řešená.
V 1.NP se nachází hlavní vstup do domu, prostorná chodba, obývací místnost spojená s kuchyní, technická místnost, spíž a WC. V 2.NP se nachází ložnice, dětský pokoj, který je připraven na rozdělení dvou samostatných místností, koupelna s vanou a sprchovým koutem, samostatné WC a protorná šatna. Dům je vytápěn plynovým kotlem WOLF a částečně podlahovým vytápěním. Celkové předpokládané měsíční náklady na provoz domu jsou cca 3.000,- Kč za energie (plyn, voda, elektřina) pro 4 člennou rodinu.

Nemovitost je vhodná zejména pro rodinu s dětmi, nebo klienty, kteří hledají klidné bydlení s dobrou dostupností do okolních měst. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Strategicky velmi výhodná poloha s výbornou a rychlou dostupností do Slavkova nebo Rousínova. Obec Dražovice leží 30 km od Brna a 14 km od Vyškova

Z důvodu nedodání štítku energetické náročnosti, uvádíme třídu “G”.

Pro více informací volejte uvedeného makléře. Financování nemovitosti Vám rádi zajistíme.Webová stránka nemovitostiPodobné nemovitosti: